Restauracje

Poznaj smaki Restauracji Maria Antonina

W naszych restauracjach każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od amatorów grilla, aż po STEKOŻERCÓW, nie zapominając oczywiście o wielbicielach Tradycyjnej Polskiej kuchni jak i miłośnikach Włoskiej Pizzy.

Restauracja Główna
Restauracja Główna
Restauracja Główna

Restauracja Główna

Nasza restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Uraczymy Państwa rosołem z makaronem własnej roboty, świeżo lepionymi pierogami, grillowanym pstrągiem czy też staranie przygotowanym mięsiwem, a także pięknie skomponowanymi deserami. Restauracja czynna jest przez cały rok z sezonowo otwartym zewnętrznym balkonem.

Włoska PIZZA
Włoska PIZZA

Włoska PIZZA

Pizza przygotowywana przez włoskiego Pizzaiolo według oryginalnych receptur prosto z Italii.

Beach Bar
Beach Bar

Beach Bar

Do Beach Baru zapraszamy wszystkich miłośników drinków z palemkami oraz dań z grilla, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. W barze dostępne są bilety do małpiego gaju oraz na sprzęt wodny. Otwarty sezonowo IV-VI weekendy VII-VIII codziennie IX-X weekendy.

Rezerwacje
Rezerwacje

Rezerwacje

Drogi Gościu, w trosce o Twoje zadowolenie oraz komfort podczas wizyty w naszej restauracji, wprowadziliśmy szczególne zasady rezerwacji na weekendy oraz święta. Wybór menu z góry pozwoli znacząco skrócić czas oczekiwania na Twoje zamówienie, który w dniach o dużym obłożeniu może wynosić do 90 minut.
Przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się z naszym menu, a następnie prześlij wybrane pozycje. Pamiętaj o podaniu daty i godziny rezerwacji.

Aby Twoja rezerwacja miała status gwarantowanej, konieczna jest wpłata zadatku. Dane do wpłaty zostaną przekazane w mailu potwierdzającym rezerwację. Zadatek jest odliczany od końcowej kwoty rezerwacji.
Aby otrzymać fakturę na firmę prosimy w mailu zawrzeć informację z danymi firmy.

Dziękujemy za wybór naszej Restauracji i czekamy na możliwość ugoszczenia Cię w naszych progach.

newsletter